Hakkımızda

Özel Kavacık Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Kavacık İngilizce Kursu, Yabancı Dil Eğitiminde Modern Bilimsel Yöntemleri ve Son Trend Bilişim Teknolojilerini kullanarak, elde ettiği köklü bilgi birikimini sürekli güncelleyen, dünya standartlarını yakından takip ederek hizmet veren çağdaş bir eğitim kurumudur.

 

Özel Kavacık Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Kavacık İngilizce Kursu, Genel İngilizce, Hızlandırılmış İngilizce,  Mesleki İngilizce, Sınav İngilizcesi, 48 Günde İngilizce vb. alanlarda tüm dilleri kapsayan hizmetler ve programlar içermektedir.

EĞİTİM KADROMUZ

Özel Kavacık Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Kavacık İngilizce Kursu kadromuz Türkiye’nin ve Dünya’nın en önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş, alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. Aynı zamanda yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş, kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz başarılı eğitmenlerimiz de kadromuzda yer almaktadır.

 

Eğitmenlerimiz, İngilizce öğretmenliği alanındaki bilgi ve deneyimlerini eğitim teknolojileriyle bütünleştirebilen tecrübeli ve modern bir ekipten oluşmaktadır.

VİZYONUMUZ

Özel Kavacık Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Kavacık İngilizce Kursu olarak vizyonumuz, alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla, gelişen teknolojiyi takip ederek, birçok farklı yabancı dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek, lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.

MİSYONUMUZ

Özel Kavacık Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Kavacık İngilizce Kursu olarak misyonumuz çağdaş ve modern eğitim yöntemlerimiz ile ülkemizin önde gelen kurumları arasındaki yerimizi korumak ve öğrenci memnuniyet ve başarı seviyesini her daim yükselterek ilerleyen bir grafiğe sahip olmak.

Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 693 37 37
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı