Kurumsal Eğitim

Kurumsal Eğitim Programlarımız


Kurumlar son zamanlarda en hızlı dönüşümleri alabilecekleri alan olan personel eğitimlerine ağırlık vermektedir. Son yıllarda yabancı dil bilen çalışanların firmaya kattığı değer yadsınamaz.

 

Kavacık Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda tüm seviyelerde İngilizce eğitimi uzman kadromuz tarafından teori ve uygulamanın birleşimiyle Avrupa Dil Portfolyosu kurallarına uygun bir şekilde verilmektedir.

 

Kurumumuzda vermekte olduğumuz İngilizce dil eğitimine tabii tutulan personellerinizin seviye tespiti ile iletişim becerisi firma ve sektör amacına uygun olarak şekillendirilmektedir.

 

Firmanın kendi bünyesinde bulundurdukları eğitim salonlarında belirlenen gün ve saatte eğitmenlerimiz tarafından kurumsal eğitim verilmektedir.

 

Türkiye’ de 120 temsilciliğiyle hizmet veren Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Türkiye’nin en yaygın dil okuludur. Kurumsal eğitimler, talep edilmesi halinde uzman kadromuz tarafından kurs temsilciliklerimizde de verilmektedir. Verilen derslerde en fazla 12 kişilik sınıflar oluşturulmasını tavsiye etmekteyiz.

 

Çalışanlarınızın dil seviyeleri deneyimli kadromuz tarafından sınava tabii tutularak belirlenmektedir. Kurumumuzda tüm personelleriniz için seviye danışmanlığı yapılmaktadır.

 

Kurumsal Raporlama


Kavacık Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları öğrencilerin devamlılık durumları, derslere katılım oranları, aldıkları quiz ve sınav sonuçlarını ve kursumuz ile olan her türlü ilişkisini kapsayan raporlar sunmaktadır. Bu raporlar hazırlandıktan sonra kurumsal öğrencilerle ve çalıştığı kurum ile paylaşılmaktadır.

Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 693 37 37
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı