Canlı Online İngilizce

Kavacık Amerikan Kültürden ,isteğiniz yerde ,evinizde ,ofisinizde , istediğiniz zaman diliminde, ister bire bir özel ,ister grup olarak Canlı online İngilizce eğitimi alabilir ,görüntülü ve bire bir İngilizce pratik yapabilir, IELTS ,TOEFL ,YDS ,PROFICIENCY ( Hazırlık Atlama ) ..gibi İngilizce sınavlarına hazırlık yapabilir, ya da Business English (iş İngilizcesi )eğitimi alabilirsiniz. Diğer dil eğitimlerinin de ( Almanca , Fransızca , Rusça, İspanyolca, İtalyanca ..) canlı online eğitim seçeneği bulunmaktadır. Eğitmen tüm dokümanları ve dijital tahtayı sistem üzerinden öğrenciler ile paylaşır. Öğrencilerimiz de yaptığı çalışmaları, alıştırmaları sistem üzerinden öğretmen ile paylaşırlar. Canlı olarak etkileşimde bulunurlar


Canlı Online Speaking Club (Konuşma kulübü ) Etkinliği


Öğrencilerimiz, Kurum tarafından daha öncesinde ilan edilen saatlerde, kurumun verdiği kod ile kendi İngilizce seviyesine uygun speaking club etkinliğine, kuruma gelmeden, istediği yerden canlı online katılım sağlayabilir. Ana dili İngilizce olan Native speakers yönetimindeki speaking clublerde diğer öğrencilerle etkileşimde bulunarak İngilizce pratik yapma imkânı bulabilirler.


Kavacık Amerikan Kültür’de Canlı online speaking club ( konuşma kulübü ) etkinliğinin yansıra yüz yüze business club etkinliğimiz de mevcuttur.

 

Business Club ( İş İngilizcesi Kulübü )

 

Ayrıca öğrencilerimiz Speaking clubların yanışı canlı business club ( İş İngilizcesi ) etkinliğimize katılabilirler. Küreselleşen dünyada bir şirketin İngilizceyi kullanmadan ayakta kalması neredeyse imkansızdır. Büyükten küçüğe birçok uluslararası şirket ofis dili olarak İngilizceyi kullanır. Yerli ve yabancı şirketler işe alımlarda İngilizce bilen adaylara öncelik tanır, çalışanlarının İngilizce dil becerilerini geliştirmelerini talep eder. İngilizceyi etkili kullanmak rekabetçi iş koşulları düşünüldüğünde artık bir lüksten çok elzem bir ihtiyaçtır. İşe yarar iş İngilizcesi kalıplarını bilmek sizi bu yarışta öne geçirecektir. Daha iyi şirketlerde çalışmak veya çalıştığınız işte kariyer basamaklarını hızlıca tırmanmak isterseniz çok sık kullanılan bazı kalıpları bilmeniz gerekir.  

 

İngilizce öğrenmek istiyorsun, üstelik mesleki amaçlarla. Bu harika! Çünkü İngilizce, insanlık tarihinin en hızlı büyüyen dili. Bugün tüm dünyada yaklaşık 1.75 milyar insan İngilizce konuşuyor. Bu da dünya nüfusunun neredeyse %25’i demek! İngilizce yalnızca günlük durumlarda kullanılmıyor, aynı zamanda dünyanın her yerindeki iş yerlerinde ve profesyonel ortamlarda da kullanılıyor. İş hayatında kullanılan İngilizce yazışmalar, sunum, telefon İngilizcesi, sohbet ve iş İngilizcesinde en çok kullanılan kelimeler, yapılar, kalıplar derslerimizin temelini oluşturmaktadır. Kavacık Amerikan Kültür’de Canlı online business club ( İş İngilizcesi ) etkinliğinin yansıra yüz yüze business club etkinliğimiz de mevcuttur.

 

Canlı Online İngilizce Öğrenmenin Avantajları


• Canlı Sınıflar

Online İngilizce öğrenirken canlı sınıflarda aynı seviyedeki öğrencilerle birlikte eğitim alabilirsiniz. Akıcı İngilizce için canlı sınıflarda diğer öğrencilerle birlikte ders almak oldukça etkilidir. Seviyelere göre belirlenen sınıflarda birbiri ile iletişime geçmek ve aynı seviyedeki öğrencilerle birlikte ders almak çok keyiflidir. Arzu ederseniz size uygun zamanda siz istediğiniz yerde iken birebir özel olarak canlı online İngilizce eğitim alabilirsiniz.  

 

• 7/24 Eğitim

Kursa gelme konusunda zorluk yaşıyorsanız canlı online İngilizce eğitim ile sanal sınıflarla her ortamda ve her zaman İngilizce öğrenebilirsiniz eğitiminizi ertelemenize gerek kalmaz.

 

• Kolay Erişim

Bir bilgisayar ve internet erişimi ile öğretmenlere ulaşılmakta, diğer öğrencilerle birlikte 7/24 kurs alınmaktadır. Online İngilizce öğrenmek için öğrenci uygun zamanı ayarlama konusunda özgürdür. Kurs saatini kendisi belirlemekte, ister evinden ister işyerinden erişimin sağlandığı her yerden eğitimini almaktadır.

 

• Hızlı Öğrenme

Kullanılan teknikler, kaliteli öğretmenler ve her ortamda alınabilen eğitimlerle İngilizce hızlı öğrenilmekte, öğrenci kısa sürede istediği seviyeye erişmektedir. Uzman öğretmenler eşliğinde son teknolojik öğrenme yöntemleri le canlı olarak İngilizce eğitimi alınmakta, ders saatlerini öğrencinin seçmesi verimliliği daha da arttırmaktadır.

 

İnternet Üyeliklerimiz

 

Öğrencilerimizin yararlanacağı internet üyeliklerimiz mevcuttur. Amerikan Kültür Online İngilizce Eğitim setimiz 3 bölümden oluşmaktadır. Online Konu Anlatımı, Kelime Öğrenme modülü ve Canlı Öğretmen Desteği (Eğitim Koçu). Bu program karma eğitim programıdır. Tüm materyaller tümdengelim metodu ile hazırlanmış ve en kolay-pratik şekilde İngilizce öğrenilmesini sağlamaktadır

 

Online İngilizce paketimize bilgisayar veya tablet üzerinden 7/24 ulaşılabilir. Günlük yaşantıda yoğun kullanılan gramer ve kelimelerden oluşan bir eğitim modelidir. Tamamen günlük konuşma dili ve ihtiyacı doğrultusunda geliştirilmiştir.

 

Bu programda öğrencilere meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken, günlük hayatta kullanmayacakları gereksiz kelime ve gramerler öğretilmeyecektir. Bu program personelinizin seviyesini bulmasına, çalışmalarını planlamasına ve özgüven kazanmasına yardımcı olacaktır.

 

Online eğitimde hem internet üzerinden hem de bu sisteme uygun kitaplarımızdan eğitim vermekteyiz. Öğrencimiz önce online seviye belirme sınavını girerek seviyesi belirlenir. Ardından sahip olduğu seviyenin eğitim modülü ve alt seviyelerin eğitim modülü otomatik açılarak eğitim başlar. Her seviyenin içinde ilgili sınavlar bulunmaktadır. Bulunulan seviyenin çalışmaları bittikten sonra öğrenci tekrar seviye tespit sınavına girerek başarılı olması durumunda bir üst seviyeye geçiş yapar.

 

İnternet Üyeliklerimiz

 

Bilgisayar üzerinden işitsel ve görsel öğelerin harmanlanması sonucu oluşan İngilizce kelime öğrenme sistemi personelinize ücretsiz olarak verilecektir. Bu teknolojinin sunmuş olduğu harmanlanmış öğrenme (Blended Learning) yaklaşımı; veri edinme, algılama, görme, düşünme ve karar verme yetilerini kullanarak kişiye özel dil öğretimi gerçekleştirir. Dünyanın en hızlı kelime öğrenme sistemi olan My kelime.com, kelime eğitimi konusunda yıllardır çalışmalarını sürdüren bir sanal zekâ programıdır. Temel amacı İngilizce öğrenen kişilerin yaşamakta oldukları kelime öğrenme sıkıntısına profesyonel çözümler sunmaktır. Bu amaçla öğrencilerimize etkili kalıcı eğlenceli ve hızlı kelime öğrenme yöntemleri ile eğitim vermektedir.

 

Uzmanlarımızın yıllar süren çalışma ve araştırmalarının bir ürünü olan my kelime.com, kullanıcıyı sisteme girdiği andan itibaren özel bir öğretmen gibi her aşamada çalışmalarını takip eden ve bu çalışmaları yorumlayıp kullanıcıya yön veren bir sistemdir.

 

Canlı Öğretmen Desteği (Eğitim Koçu)

 

Online Eğitim Setimiz ile yabancı dil öğrenirken personelinizden sorumlu özel ders öğretmeni, belirlenen aralık ve adetler ile canlı yayında internet üzerinden speaking aktiviteleri yapılacaktır. Böylece personeliniz istenen zaman diliminde ve bir kuruma gitmeden de tablet ya da bilgisayarı ile canlı speaking yapma imkânına sahip olabilecektir.

 

Online paket programlarının video, kitap çalışmalarının yanında eğitim koçu ile desteklenmesi, konuşma pratiği imkanını sağlayacak ve başarı oranını arttıracaktır.

 

Ders kitaplarımızın İnternet Üyeliği

 

Amerikan kültür Yabancı Dil kurslarındaki öğrencilerimiz İngilizce kitaplarındaki dinleme ve video dosyalarına akıllı telefonlarından, tablet ve bilgisayarlarından kare kod uygulaması ya da internet üyeliği ile ulaşabilmektedir.

 

Kavacık Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu , Kavacık online İngilizce , canlı online İngilizce özel ders, canlı online İngilizce grup eğitimi , canlı online speaking club , Canlı online Business Club ( İş İngilizcesi ) , Beykoz online İngilizce , Kavacık İngilizce kursu , Beykoz İngilizce kursu , Canlı Online TOEFL , Canlı Online IELTS , Canlı Online YDS , Canlı Online Proficiency ( Hazırlık Atlama ) , Canlı Online Almanca , Canlı Online İs panyolca , Canlı Online Fransızca , Canlı Online Rusça ..

 

Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 693 37 37
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı