Özel Ders

Düzenli sınıf programlarımıza zaman, eğitim içeriği, ilgi paylaşımı açısından katılmakta zorluk yaşıyorsanız, size özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme testlerine katılabilir, istediğiniz zaman ve içerik çerçevesinde deneyimli Türk ve yabancı eğitmenlerimizden birebir özel ders alabilirsiniz.

 

Eğitmenlerimizin tamamı yetişkinlerle özel derslerde deneyimli, alanlarında uzman, iletişim becerisi güçlü öğretmenlerdir.

 

Dersler sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde, sizin istediğiniz yerde, evinizde ya da ofisinizde, amacınıza yönelik özel olarak hazırlanan programlarla yürütülür.


 

Eğitiminiz devam ettiği sürece danışmanlarımız sizi düzenli aralıklarla arayıp, eğitimizin istek ve beklentilerinize uygunluğunu takip ederler, çünkü sizin görüş ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Eğitimlerimize tüm bunları göz önünde bulundurarak yön veriyoruz, böylece eğitiminizden tam verim almanızı hedefliyoruz.

 

Bu program sınıf içi derslere oranla daha hızlı ilerlemenizi sağlayacak, hedeflediğiniz İngilizce seviyesine daha kısa bir zaman diliminde ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca Sınav İngilizcesine yönelik özel dersler alanında tecrübeli ve uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. İngilizce dışında Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca ve Arapça dillerinde de özel ders ile eğitim vermekteyiz.


 

Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 693 37 37
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı